HAUPTBEDROHUNGEN

HAUPTBEDROHUNGEN

ГОЛОВНІ ЗАГРОЗИ

Empty

Потаємні культи

Істина Віра не дає людині надприродних сил – бо вона дає їх Людству. Потаємне знання має бути вивчене та інтегроване в технологічний процес – той, що приборкає вируючий каос, Та завжди є ті, хто ставить власну особу вище за Державу і Громаду. Ці хробаки в людській подобі легко стають жертвами спокус, що їх розсипає навколо себе Потойбіччя. Приховане знання мариться їм чистою есенцією сили, ключом до всіх дверей чи навіть шляхом істинної свободи: «коли ніщо не істинно – то все дозволено», так вони собі мріють.

Відсутність істини не може бути ґрунтом волі. Ілюзія створює тільки ілюзію.

Справжня свобода походить лише з абсолютної покірності – Істинній Вірі, Істинній Державі, Істинному Народові.

Загроза Потойбічних Культів має коріння на Марсі. Ізольованість тамтешніх колоній протягом Темних Віків, нечисленність населення та потужна соціокультурна гегемонія окупантів призвели до укорінення подібних вірувань. Безумовно, такі культи протягом Темних Віків існували й на Землі, але пробудження Ґаґантхоа призвело до формування активної позиції в суспільстві та формуванню визвольних рухів, які, в кінцевому підсумку, призвели до очищення (най частково примусового) масової свідомості від сієї зарази.

Проте, щодо Марсу, стрімкий успіх Реконкісти мав свій зворотній бік. Населення Марсу не мало того потужнього імпульсу, яким було Пробудження для землян. Тож, не було формування громадянського активу та руху на підтримку визволителів. Фактично, помітна частка марсіян сприйняла Реконкісту радше в негативному сенсі. Як один з результатів такого сприйняття – потойбічні культи стали таємними, а кругова порука довзоляла досить ефективно приховувати їхнє існування.

Заборонені тексти

У слові свобода не може існувати окремо від Істини.

Не вір тому, хто каже, що завжди існують різні погляди, що «у кожного своя правда». Правда одна – і це Істина. Все інше – омана. І ту оману ворог завжди використає проти тебе.

Будь яке використання слова для викривлення Істини – є злочин. Будь яке використання слова для впливу на слабку волю й недосвідчений розум – злочин. Не вір тому, хто скаже, що Істини немає – вона відома давно і саме вона стала ключом до нашої свободи. Не вір тому, хто скаже, що Істину ти маєш знайти самотужки. Шлях до істини – то не шлях одинака. То шлях не людини, а Людства. І воно давно вже крокує тим шляхом.

Але ворожа пропаганда – не те з чим має боротися СОІ. Його ворог глибший та страшніший. Ще з прадавніх часів серед людей зберігаються вмістища забороненого знання. Попри всі зусилля, вони ніколи не зникають надовго, раз у раз відтворюючись, навіть після декількох поколінь небуття. Зазвичай – це часткові списки давніх книжок, що зберігають окультне знання, як воно було відоме нашим давнім пращурам. Небезпека таких книжок в тому, що небезпека, що лежить в тих знання не досліджена і не ідентифікована – принаймні не тими, хто намагається використати такі списки. Це призводить до наслідків страшних і непередбачуваних, під час – справжніх катастроф.

Не шукай навіть згадок, записів та розмов про ці книжки – заборонений плід завжди здається солодким. Але він заборонений не для того, щоб позбавити тебе насолоди. Навпаки.

Агенти впливу

Може здатися, що через свою чужинність, істотам Потойбіччя важко буде знаходитися непоміченими поміж людей. Се є головна хиба, якої може припуститися пересічний громадянин. Так, наш ворог належить до інших Всесвітів – та це не заважає йому йти поміж нас, сіючи зерна омани поміж врун Істини.

Спершу вони завітають до твоїх снів – збентежать видіннями інших світів, невимовних видовищ з-поза нашого простору-часу. Потім видіння навідуватимуть тебе вдень. А згодом – стануть навіть реальніші за нього. Вони заронять в тобі млосне бажання, тиху, але невмолиму жагу відчути се знову – і так, крок за кроком заведуть тебе в свої тенета, лабіринт, з якого не буде виходу. І тоді ти сам відкриєш їм шлях до нашого світу, на свою священну Землю. Ти станеш їм і за браму, і за ключ. Але для тебе буде вже запізно.

Пам’ятай – тобі не подолати це на самоті. Ти не один. Напад на тебе – то напад на все Людство. Шукай допомоги – і ти її отримаєш.

Релікти Темних Віків

Чорна пляма в історії Людства, Темні Віки – то часи полону, часи, коли світло Істини було приховане від нас. Ми не згадуємо про них і не звертаємося поглядом в ті часи – бо там лише пітьма й поневолення. І все, що походить з тих часів, несе в собі відлуння тієї пітьми та неволі. Меншою мірою, ніж заборонені тексти, матеріяльні залишки Темних віків небезпечні для пересічної людини – не тільки спокусою сили, але й прихованою корупцією, яка неодмінно запустить свої мацаки в душу людини. Шлях володіння реліктами – се шлях спотворення і неминучого кінця, страшнішого за саму смерть.

Прадавнє ритуальне знаряддя, окультна машинерія, чаклунські принади та саморобні сиґіли – се й багато іншого несе в собі загрозу потойбіччя. Навіть невинні на перший погляд предмети можуть, наче приспана змія, прокинутися і вжалити. Будь-яка річ, що на ваш погляд не належить часам Нової Імперії або створена не людськими руками може бути небезпечною. Повідомляйте про такі речі СОІ, навіть якщо побачили таку річ у володінні людини, якій довіряєте або симпатизуєте. Ваша пильність може врятувати її.