Sonderkontrollstelle

Sonderkontrollstelle

Peculiari Officio Metus / Спеціальний Офіс Інспекторський

Semper Vigilanti

Брудні думки народжують брудні дії.

Потойбічні боги спокушають обіцянками. Вони пропонують сили з-поза меж матеріального всесвіту. Ваблять знаннями з-поза меж людського розуміння. Вказують шляхи, що ведуть за горизонт подій.

Вони брешуть тобі.

Сама концепція правди незнана істотам Потойбіччя. Вони утворюють власні примарні світи, квантове різноманіття, позбавлене самого принципу визначеності. Кожну найкоротшу мить їх існування розпорошується, перекручується й переплітається мільйонами відгалужень. Вони не мають власної свідомості – атож не існують в просторі-часі як особистості. Ніщо, з того що вони переживають не стає особистим досвідом, не проходить крізь призму їхнього власного Я – бо того Я просто не існує.

Лише людина існує у визначеному світі. Цей Всесвіт – це наш Всесвіт. Ще наші пращури в Нову Епоху Міфу сформулювали Сильний Антропний Принцип – принцип, за яким сей Всесвіт існує, бо в ньому існує Людина. На тому ґрунтуються всі фізичні сталі Космосу – від швидкості світла іта маси фотона, до щільності темної енергії та енергії Великого Вибуху на Початку Часів.

Так, Потойбічні прийшли у цей Всесвіт раніше за нас. Саме тому вони ненавидять людство і прагнуть спотворити його, переробити, підкорити собі. Здобути абсолютну владу над нами, кому підкоряється сам Всесвіт.

Ми не дамо їм сього зробити.

Пересічники на дарма потай кличуть Спеціальний Офіс Інспекторський Інквізицією. В тому є сенс. СОІ завжди пильнує. СОІ стежить, щоб потойбічне знання, що є покірним слугою людства, не отримало жодного шансу змінити се становище. Бо немає ворога небезпечнішого, ніж підступний слуга, що під маскою покірності постійно прагне підкорити хазяїна власній волі.

Стережися раба, що має силу. Пильнуй, як та коли він використовує її.

Флотськи Академії виховують інспекторів та інспекторинь СОІ в закритих факультетах Внутрішньої Безпеки та Оборони – особливих закладах, що гартують тіла і душі тих, кому судиться вести невпинну боротьбу з Ворогом на найскладніших фронтах Імперії – внутрішніх. Їхні поля битв – то не планети, супутники чи навіть холодний вакуум космосу. Вони б’ються там, де в нагоді не стане ані планетарна армія, ані космічна ескадра. Де ворожа зброя завжди прихована, а удар може бути нанесений будь-куди.